KOMPLEKSOWA KONSERWACJA ZESTAWÓW KOŁOWYCH

ZAPEWNIAMY CI OPIEKĘ.
NA CAŁYM ŚWIECIE

PRACE BADAWCZO-ROZWOJOWE NA CAŁYM ŚWIECIE

Siła firmy Lucchini RS polega na jej obecności na całym świecie, prężności łańcucha dostaw, ośrodkach badawczych i laboratoriach innowacji w zakresie zestawów kołowych i osi pociągów oraz wysoko wykwalifikowanych lokalnych zespołach, które gwarantują wydajne usługi konserwacja w oparciu o stan techniczny, potwierdzoną jakość produktu, zrównoważone praktyki produkcyjne i dostępność zapasów.

Map legend

Będąc globalnym graczem, Lucchini RS posiada centra serwisowe na całym świecie, oferując lokalne wsparcie.

Więcej informacji?
Skontaktuj się z nami

CYFRYZACJA I ZINTEGROWANA KONSERWACJA

W ciągu 30 lat działalności Lucchini RS wprowadził wiele innowacji, które pomogą producentom OEM i operatorom pociągów znacznie zmniejszyć liczbę punktów i przestojów konserwacyjnych, zoptymalizować odstępy czasowe między przeglądami oraz poprawić bezpieczeństwo pociągów i komfort pasażerów.

WIEDZA SPECJALISTYCZNA W
ZAKRESIE TESTÓW NIENISZCZĄCYCH

Europejskie Centrum Inspekcji Metalurgicznej (EMIC) jest działem Lucchini RS zajmującym się testami nieniszczącymi w trakcie eksploatacji.

Misją EMIC jest stanie się europejskim punktem odniesienia dla szkolenia w zakresie badań nieniszczących, certyfikacji w zakresie testów nieniszczących i testów eksploatacyjnych, dostarczając swoim klientom wiedzę i nowoczesne udogodnienia, które może zapewnić tylko wiodąca grupa, taka jak Lucchini RS.

EMIC PROPONUJE USŁUGI W ZAKRESIE MATERIAŁÓW DLA TABORU KOLEJOWEGO

  • Testy w trakcie eksploatacji zestawów kołowych dla pociągów dużych prędkości, dla wagonów, wagonów i lokomotyw oraz urządzeń do utrzymania infrastruktury.
  • Testy eksploatacyjne spawanych metalowych konstrukcji konstrukcyjnych: konstrukcji wózków i konstrukcji nadwozi.
  • Testy eksploatacyjne elementów trakcyjnych, buforowych i transmisyjnych.
  • Testy eksploatacyjne szyn.
  • Instrukcje techniczne testów nieniszczących nowych i istniejących produktów.
  • Realizacja próbek kalibracyjnych NDT.
  • Opracowanie innowacyjnych metod testów nieniszczących.
Więcej informacji?
Skontaktuj się z nami

POLEG AJ NA NASZYM ZESPOLE OBSŁUGI

Cokolwiek się dzieje, jesteśmy tu dla Ciebie, bez względu na wszystko.
Od drobnych napraw serwisowych i pomocy przy montażu produktów po dogłębne szkolenie z zakresu korzystania i konserwacji produktu, nasz oddany Zespół Obsług i ma Cię objęte. Na całym świecie jesteśmy gotowi pomóc

Przycisk Dowiedz się więcej

PARTNER NA RZECZ
ZIELONEJ PRZYSZŁOŚCI

Sektor kolejowy jest najbardziej zrównoważonym środkiem transportu. Powinny takie być również praktyki produkcji i utrzymania ruchu dla przemysłu kolejowego. Kierując się celem zmniejszenia naszego śladu węglowego z „kołyski do kołyski”, oszczędzania energię i zasobów naturalnych używanych do stopów, opracowaliśmy GREEN ID. Green ID to innowacyjne rozwiązanie umożliwiające określenie rzeczywistego śladu węglowego naszych produktów „od kołyski do kołyski”. Dzięki narzędziu opartemu na wiedzy naukowej, które spełnia międzynarodowe uznane normy, LRS jest w stanie monitorować, określać ilościowo i raportować emisje faktycznie związane ze swoimi produktami. Łatwe do zrozumienia zestawienie rzeczywistego wpływu naszych produktów i podzespołów na emisje CO2 umożliwia nam działanie zgodnie z naszymi wyborami, dostosowywanie i przyspieszenie inicjatyw na rzecz środowiska, odgrywając konkretną rolę w ochronie środowiska.

Odkryj Green ID

ZINTEGROWANE USŁUGI W ZAKRESIE ZESTAWÓW KOŁOWYCH